Jdi na obsah Jdi na menu
 


Květinový horoskop

Květinový horoskop                 

iris
IRIS
1.1. - 10.1.
Lidé narození v tomto znamení jsou vytrvalí a snaživí,bývají také optimisticky naladěni a dokáží druhým poradit i pomoci.Bohužel nedokáží projevit plně své city a při řešení různých problémů se řídí výhradně svojí střízlivostí a rozumem.Za přátele a partnery si vyhledávají nejraději stejně schopné a pracovité osoby.
 
 
 
astra
ASTRA
11.1. - 20.1.
Jedinci  narození v tomto květinovém znamení
bývají velmi praktičtí a mají výborné organizační schopnosti.Vše si umí do posledního puntíku naplánovat a dokončit i za cenu odříkání.V osobních vztazích na ně bývá spolehnutí,jsou věrní,ale žádají stejné 
vlastnosti i od svých protějšků. 

 
gerbera
GERBERA
21.1. - 31.1.
Je to takový "Všeználek",který neustále sbírá nové informace a kontakty.Je velmi společenská,neustále v pohybu,miluje každou změnu a vzruch.Nic obyčejného ji nezajímá,má ráda zábavu,sama bývá vtipná a žádnou legraci nezkazí.Je sice citlivá,ale nedává to najevo.
 
 
 
pampeliška
PAMPELIŠKA
1.2. - 10.2.
Ze všeho nejraději má klid a harmonické zázemí.Nerada mění sled věcí,novoty ji nezajímají.V citech bývá velmi opatrná a trvá jí velmi dlouho,než někomu opravdu uvěří.Není skoupá na slovo,ale řekne jen to,co chce,má svůj vlastní uzavřený svět,do kterého si jen tak někoho nepustí.Ve vztazích s ní se mohou objevovat problémy.
 
 
 
sedmikráska
SEDMIKRÁSKA
11.2. - 19.2.
Skromná květinka = skromný člověk,který se dokážeobětovat pro druhé.Je velmi houževnatá a vytrvalá,problémy ji neodradí.V lásce nemívá velké štěstí,protože se nedokážerozhodnout nebo právě naopak jedná velmi zbrkle.Touží po pěkném a harmonickém vztahu,
partnera hledá velmi dlouho.
 
 
tulipán
TULIPÁN
20.2. - 28.2. (i 29.2.)
Tento člověk působí na druhé pyšně a vychloubačně,často je to však jen vnější slupka,pod kterou se ukrývá velmi citlivý člověk.V soukromí se chová úplně jinak než ve společnosti,kde často vystřílí všechny broky a doma potom bývá nudný.Rád se chlubí a ukazuje na odiv svůj šarm a um.
 
 
 
mimoza
MIMOZA
1.3. - 10.3.
Velmi nevšední a zajímavá květina = zvláštní člověk,většinou velký snílek,který mívá neuvěřitelně krásné oči a působí až nadpozemsky krásně.Nezáleží mu na hmotných statcích,ale touží být obletovaný a žádoucí.Tito lidé po celý živopracují na svém sebevědomí a potřebují od druhých spoustu uznání.
 
 
 
 
fialka
FIALKA
11.3. - 20.3.
Nenápadná,ale pěkná květinka = lidé působící tichým a klidným dojmem.Nikam se nederou,i když touží
po svém místě na slunci,nejsou ctižádostiví.
Žijí ve svém fantaziijním světě,plném krásných a ušlechtilých lidí i zážitků.
Bývají bohužel  trochu naivní v očekávání budoucnosti.
 
 
petrklíč
PETRKLÍČ
21.3. - 31.3.
Obratný a šarmantní člověk,který ostatní přitahuje jako magnet, zajímavý a nevšední hned na první pohled.Většinou se dokáže prosadit, protože je pracovitý a ví,co chce.Ostatní mu rádi pomáhají a podporují jej.V oblasti lásky mívá štěstí,ale je velmi vybíravý a
nestálý.Nemívá v ničem nedostatek a život bere jako výzvu.
 
 
hortenzieHORTENZIE
1.4. - 10.4.
Zajímavá osoba s velkým espritem,přitahující pozornost svým půvabným zjevem i vybraným chováním.
Dokáže ostatní okouzlit a získat tak to,co potřebuje.Na dosažení svých pracovních i osobních cílů dokáže použít cokoliv.Jestliže si někoho zamiluje,dokáže se mu i podřídit,ale trvá si na své svobodě a nezávislém postavení.
 
 
šeřík
ŠEŘÍK
11.4. - 20.4.
Kouzelný keř,jeho voňavé květy dokáží svou vůní až omámit.Tento člověk bývá plný energie a radosti ze života,kterou umí nakazit i ostatní.Je náročný a většinou dokáže získat to,po čem touží,protože je velmi vytrvalý.Jeho náklonnost nebývá stálá,protože potřebuje nové a nové zážitky.
 
 
 
 
kamélie
KAMÉLIE
21.3. - 30.4.
Nádherná květina = krásný člověk,plný vášně a citu.Tito lidé touží po uznání a výlučném postavení ve společnosti.Dokáží druhé strhnout na svou stranu,bývají to výborní přátelé a kamarádi.A jestliže si v životě někoho zamilují,dokáží být věrní až za hrob.Jsou odvážní a nechybí jim kouzlo osobnosti,mívají také umělecké nadání.
 
 
 
pivoňka
PIVOŇKA
1.5. -10.5.
Prima člověk,kterého každý rád vidí,protože je optimistický a nezkazí žádnou legraci.Dokáže také poradit a pomoci v nouzi.Dostává od života mnoho,protože dokáže stejným dílem dávat i přijímat.Jde o velmi příjemné a zajímavé lidi,kteří díky své milé povaze a vystupování
nemívají žádné nepřátele.
 
 
 
konvalinka
KONVALINKA
11.5. - 21.5.
Roztomilá květinka,kterou má každý rád.I tento člověk se dokáže vloudit do přízně,
protože je velmi cílevědomý.Přestože může na druhé působit naivně a skromně,je to velmi racionální typ,který vždy dosáhne svého.Má vysoké nároky v lásce,nespokojí se jen tak s někým,jeho protějšek musí být nevšední a úspěšný.
  
 
 
růže
RŮŽE
22.5. - 31.5.
Nejkrásnější květina = lidé,kteří dokáží zaujmout a oslnit.
Může být tak trochu panovačná,stejně jako královna,která okázale dává najevo svůj majestát.Je vybíravá,v pracovní sféře chce uspět a mít dobré postavení,v oblasti vtztahů žádá vždy jen to nejlepší.
Zajímavý,ale komplikovaný člověk.
 
 
 
azalka
AZALKA
1.6. - 10.6.
Hlavní předností je pozorovatelský talent,
dokáže totiž sbírat a poté využít užitečné informace.Je přátelská,ale musí se jí to také vyplatit,ráda poznává vše nové a miluje cesty do neznáma.Na poli lásky to s ní není jednoduché - dokáže si druhé ochočit,ale potom o ně ztrácí zájem a upírá své snažení jinam.
 
 
 
lilie
LILIE
11.6. - 20.6.
Čistá a vznešená květina - i lidé,narození v tomto znamení působí jaksi chladně a odmítavě.Jsou to ale neskuteční romantici a snílci,nic pozemsky obyčejné je nezajímá.Chtějí lásku jako z červené knihovny.Není s nimi lehké vyjít,ale ten,kdo si dokáže získat jejich city,získá věrného společníka na celý život.
 
 
 
 
maceška
MACEŠKA
31.6. - 30.6.
Kouzlená a roztomilá květinka,nikam se zbytečně nedere a zná dobře svoji cenu.Ten,kdo se narodil v tomto znamení,
dokáže říci vše na rovinu,nemá rád okolky a nesnáší intriky.Ve společnosti těchto lidí se všichni cítí dobře,protože jsou přirození a s nikým nebojují.V lásce mívají štěstí,ale spíše v mladším věku.
 
 
 
jasmín
JASMÍN
1.7. - 10.7.
Aktivní a pracovitý člověk,je radost s ním spolupracovat nebo žít.Ví přesně,co chce a dokáže k vysokým výkonům motivovat i ostatní - hodí se proto skvěle do vedoucích funkcí.Je odvážný a volí vždy přímé stezky k úspěchu a naplnění svých cílů.Ten,do koho se zamiluje,může mluvit o štěstí.
 
 
 
 
kopretina
KOPRETINA
11.7. - 20.7.
Zdá se úplně obyčejná,když ale takového člověka poznáme,zaujme nás svojí nenápadnou krásou.Pracuje na svém úspěchu a jestliže je spokojen ve svém soukromí,dokáže to daleko dotáhnout. Tento člověk potřebuje spoustu uznání od druhých,pak se vybičuje k neuvěřitelným výkonům.
 
 
 
 
karafiát
KARAFIÁT
21.7. - 31.7.
Člověk s velkými ambicemi,vůči ostatním může být až přehnaně kritický,jemu samotnému ale sebekritika často schází.Nemá rád průtahy v lásce ani v profesním životě.Bývá náročný na sebe i na ostatní a není snadné s ním vyjít.Nemá moc přátel,protože vždy řekne přesně to,co si myslí.
 
 
 
 
 
slunečnice
SLUNEČNICE
1.8. - 10.8.
Připadá,že je středem vesmíru.Mívá úžasné nápady a plány,které chce realizovat.Není však snílkem,ale realistou,ostatní dokáže využít ke svým záměrům.Má ráda pochvalu-nejlépe vychází s těmi,kteří jí dokáží polichotit.Tito lidé jsou pro druhé velmi přitažliví,ale díky silné individualitě nemívají snadný život.
 
 
 
 
 
čekanka
ČEKANKA
11.8. - 20.8.
Příjemný člověk,který je ochotný,trpělivý a rád pomáhá druhým.Není vztahovačný,dá se sním výborně vyjít,protože má dost přirozeného sebevědomí.Je to příemný psolečník a rádce,není příliš náročný,v životě se díky své píli a houževnatosti dokáže dobře uplatnit.
 
 
 
 
 
pomněnka
POMNĚNKA
21.8. - 31.8.
Potřebuje oporu a pomoc druhých,přátelí se proto se srdečnými a silnými jedinci,o které se může opřít.Ve vztazích bývá přizpůsobivá,je velmi vnímavá a citlivá,
možná až příliš.Může mít melancholické nálady a deprese,kdy ji i malý problém vyvede z míry. Potřebuje harmonického partnera,který ji podepře.
 
 
 
 
 
leknín
LEKNÍN
1.9. - 10.9.
Nevšední květina =  zvláštní,duševně vyspělý člověk,zajímají ho často nadpřirozené jevy,má rád tajemstvía s trochou tajemnosti i sám vystupuje.Často je nadaný uměleckou tvořivou silou a  dokáže ostatním přiblížit krásu.Život s takovým člověkem je pro okolí velmi lákavý.
 
 
 
 
 
sněženka
SNĚŽENKA
11.9. - 20.9.
První posel jara,něžná bílá květinka = velmi jemný a citlivý člověk,který má přesto hodně síly a dokáže se prosadit.Jeho ctižádostivá povaha nejde oklikami,ale přímo,jedná taktně a důsledně.Pro práci a partnerství si vybírá podobné typy lidí,kteří vědí,co od života chtějí a jdou si za svým cílem.
 
 
 
 
 
zvonek
ZVONEK
21.9. - 30.9.
Přitažlivý,přímočarý a úšpěšný člověk.Vše mu jde dobře,osud k němu bývá otočen svou sluneční stranou.Lidé mu rádi pomáhají a ve věcech lásky má také štěstí.
Je velmi průbojný a inteligentní,na ostatní působí silně i jeho image.Někdy však může slíbit víc,než dokáže splnit.
 
 
 
 
 
jiřina
JIŘINA
1.10. - 10.10.
Sice se zdá obyčejná,ale kdo jednou
propadne jejímu kouzlu,je ztracen.Ráda se obklopuje svými obdivovateli,ale ptom si nemůže vybrat a mívá problémy v partnerském životě.Je zajímavá a nevšední,dokáže houževnatě pracovat,ale činnost ji musí bavit - jnak bývá našťastná a hledá nové podněty.
 
 
 
 
hyacint
HYACINT
11.10. - 20.10.
Omamně vonící květina = lidé se zvláštním kouzlem osobnosti.Jsou nejen přitažliví a spolehliví,ale jestliže jim dáte důvěru,dokáží nemožné.Jsou inteligentní a dokáží dobře využít i své intuitivní schopnosti.Jsou to velmi příjemní společníci,v partnerství je to někdo,
na koho se můžete spolehnout.
 
 
 
 
frézie
FRÉZIE
21.10. - 31.10.
Bývá náladová,podléhá módním trendům a nákupním horečkám.Mívá spoustu přátel,ale jen na povrchní úrovni.Bývá pro ni těžké se usadit, nedokáže si totiž nic odepřít.Pracovní oblast je velmi důležitá,pokud cítí nějakou nespravedlnost,dokáže se i ozvat.V lásce mívá štěstí,
nedokáže si jej však udržet.
 
 
 
 
chryzantéma
CHRYZANTÉMA
1.11. - 10.11.
Lehce náladová osoba,která má sice v životě velké cíle a plány,ale jejím základním úkolem je naučit se trpělivosti a lásce.Tito lidé bývají mimořádně inteligentní a dokáží své dovednosoti také patřičně zúročit.V otázkách lásky mohou trochu kalkulovat a vybírat si partnera,který jim dokáže pomoci a ještě je finančně zajistí.
 
 
 
 
 
narcis
NARCIS
11.11. - 20.11.
Trochu povrchní lidé,kteří jsou často zahleděni sami do sebe.Hodně jim záleží na tom,jak se jeví ostatním a hledají stále nové příležitosti,jak se druhým předvést.
Přátelství ani lásku nedokáží udržet,často mění partnery,zaměstnání a stále hledají něco nového,vzrušujícího.Klidnější jsou až ve vyšším věku. 
 
 
 
 
 
orchidea
ORCHIDEA
21.11. - 30.11.
Překrásná exotická květina,která zaujme na první pohled - i člověk narozený v tomto znamení je originální a nevšední.Potrpí si na svoji image,poslední módní výstřelky,drahé doplňky a kosmetiku.Má
takové osobní kouzlo,že jen velmi těžko se lze vymanit z jejího vlivu. 
 
 
 
 
 
chrpa
CHRPA
1.12. - 10.12.
Vyniká svojí odvahou a energií,tito lidé bývají často vedoucími pracovníky,mají vysoké ambice a jsou velmi pilní.Dokáží ostatní s přehledem vést a nebojí se žádných novot.Pro druhé jsou oporou a dobrým přítelem.Ve věcech lásky mohou mít problémy,pokud si nenajdou životního partnera již v mladším věku.
 
 
 
 
 
kalina
KALINA
11.12. - 20.12.
Tito lidé jsou velikými individualisty,kráčí životemvětšinou sami,protože jim není nikdo a nic dost dobré.V životě se u nich střídají velké výkyvy - vzestupy a pády.Je to dáno jejich silnými emocemi a komplikovanou povahou.Ve vztazích bývají problematičtí,štěstí mohou mít ,jestliže najdou někoho,kdo se jim zcela podřídí.
 
 
 
  
jmelí
JMELÍ
21.12. - 31.12.
Lidé narození v tomto znamení se mohou na první pohled zdát obyčejní,ničím neoslní.Je to tím,že jsou skromnější povahy a nehledají výsluní,neradi se předvádějí a na svých plánech pracují raději v tichosti.Nejsou si jisti sami sebou,ani tím,co vlastně v životě opravdu chtějí.Důležité jsou pro ně klidné,vyrovnané a harmonické vztahy.
 

Příspěvky

Květinový horoskop

12. 12. 2014